Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Litografie na papíře, 440 x 270 mm, rámováno pod sklem, signováno vpravo dole, J Dědina Paris.Autor viz T 1/153, TD 43, 222, V 1/530, 5/419, TB 8/534, B 3/423, Ch 2/35, NEČVU 1/122."